100% Vitamini od Tymbarku – bez dodatku cukru!

2021-03-25
599

 

Tymbark – by spełniać oczekiwania wszystkich, którzy uwielbiają Vitamini za smak i właściwości – zmienia się na lepsze! Soki z owoców i marchwi są teraz dostępne bez dodatku cukru i mają nową szatę graficzną.

Vitamini to jedna z czołowych propozycji na rynku soków owocowo-marchewkowych dla dorosłych. Marce ufają kobiety, które chcą dbać na co dzień o siebie oraz swoich najbliższych. To właśnie z myślą o nich Tymbark zmienił portfolio swoich soków z owoców  i marchwi, jednocześnie podkreślając swoje zalety i skład na nowych opakowaniach.

Tymbark Vitamini jest teraz bez dodatku cukru, za to z cennymi witaminami! Oferta została dopracowana tak, by zapewniać doskonały smak i skład. Gamę produktów tworzą produkty dostępne dla Vendingu w butelce 0,3 l, o smakach: Jabłko-Marchew-Banan, Jabłko-Marchew-Brzoskwinia oraz Jabłko-Marchew-Malina. Dzięki marchewce dostarczają cennej dla skóry i cery witamina A pochodzącej z Beta-karotenu, a dodatkowo zawierają witaminy C i E.

Wraz ze zmianą składu, zmieniły się także etykiety linii Vitamini. Nowoczesny design zapewnia przejrzystą komunikację i podkreśla to, co najważniejsze dla konsumentów.