Kawa i specjały kawowe Jacobs oraz Non Stop Coffee

Doskonałej jakości kawy i napoje przygotowywane na bazie produktów marek Jacobs oraz Non Stop Coffee. Do wyboru w odmianach kawy ziarnistej, jak również rozpuszczalnej. Napoje serwowane są ze spienionym mlekiem lub toppingiem mlecznym.

Menu: espresso, machiatto, duża kawa, duża kawa z mlekiem, cappuccino, cappuccino z czekoladą, cafe latte, moccacino.

Format opakowania: kubek papierowy od 150ml do 300ml.        

Specjały czekoladowe i słodkie

Słodkie napoje powstałe na bazie kakao Decomorreno oraz shake-ów mlecznych. Doskonała propozycja dla miłośników czekolady i karmelu. Słodkie specjały mają intensywny smak oraz puszystą, gęstą piankę. Dostępne w wersji o zróżnicowanej zawartości kakao i mleka oraz w wersji typu light.

Menu: Napój czekoladowy klasyczny, napój czekoladowy z mlekiem, napój o smaku białej czekolady, napój karmelowy, cappuccino waniliowe, cappuccino irish cream

Format opakowania: kubek papierowy od 150 ml do 300 ml.

   

Ekland

Perfekcyjne połączenie czarnej herbaty z owocami – to doskonale znany smak herbat Ekland. Podawana na zimno stanowi pyszne orzeźwienie, a w tradycyjnej formie idealnie rozgrzewa w chłodne dni. Dostępna w wielu owocowych smakach, doskonała dla każdego.

Menu: cytrynowa, malinowa, cytrynowo-malinowa, earl grey.

Format opakowania: kubek papierowy od 150 ml do 300 ml.

             

Krakus

Swój doskonały smak zupy Krakus zawdzięczają najwyższej jakości naturalnym składnikom. Dzięki dopracowanej recepturze i innowacyjnej technologii wytwarzania, produkty te mają tradycyjny smak, który zdobył uznanie konsumentów.

Menu: barszcz czerwony, zupa pieczarkowa, zupa pomidorowa, bulion warzywny

Format opakowania: kubek papierowy, od 150 ml do 300 ml.

       

Coffeeta

Machiatto, cappuccino, zwykła kawa z mlekiem, czy latte machiatto, to napoje które nie powstaną bez porcji doskonale spienionego mleka lub toppingu mlecznego Coffeeta. Coffeeta to marka produktów specjalistycznych do stosowania w automatach sprzedających.