Tymbark: MUS

Mus Tymbark to porcja pysznych owoców, podanych w lekkiej i praktycznej formie. Są wygodną, zdrową przekąską, którą możesz cieszyć się w każdej chwili – nawet w środku pracowitego dnia. Pełne wartości odżywczych, witamin i cennego błonnika, musy pozwalają częściej sięgać po owoce.

Dostępne smaki:

 • Mango - jabłko - banan
 • Pomarańcza-marakuja-jabłko-banan
 • Truskawka-jabłko-banan-marchew

Format opakowania: torebka 120 g.

Kubuś Mus

Gęsty, owocowy mus to idealna przekąska lub drugie śniadanie. Wygodne, lekkie i poręczne opakowanie pozwala na zapakowanie produktu do plecaka. Pożywny i smaczny deser to porcja warzyw i owoców każdego dnia. Bez konserwantów i dodatku cukru.

Dostępne smaki:

 • marchew-banan
 • marchew-truskawka
 • jabłko
 • brzoskwinia.

Format opakowania: torebka 100 g.

LaFesta Cuore

Dzięki recepturze, która bazuje na 8 zbożach, ciastka LaFesta są świetną alternatywa dla słodyczy, chipsów oraz innych przekąsek. Jest to idealna propozycja na zdrowe śniadanie oraz zwykłą przekąskę w ciągu dnia, którą można spożywać zarówno szkole, pracy, jak i przemieszczając się.

  Dostępne smaki:
 • żurawina
 • mleczne

Format opakowania: 58g

Paluszki Salatini

Produkowane z ekologicznych składników, naturalną metodą wypieku, paluszki Salatini stanowią idealną przekąskę na każdą chwilę.

Dostępne smaki: solone, ser i cebulka, sezam

Produkt vendingowy na 1 sprężynę.

Cechy charakterystyczne:
 • opakowanie 40g - jedna porcja, mała ilość soli
 • źródło błonnika
 • super chrupkie
 • tradycyjnie wypiekane

Salatini Snacki

Odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów jest linia wyjątkowych przekąsek Salatini Snacki w unikalnych, charakterystycznych i mocno rozpoznawalnych opakowaniach z żółtą "czapką".

Bogate w smak i chrupiące Snacki dostępne są w trzech odmianach:

  • Ketchup - w opakowaniu 25g
  • Pizza - w opakowaniu 25g
  • Orzechowe - w opakowaniu 20g

Bakalie Salatini

Bakalie Salatini to przekąski dostępne w dwóch odmianach:

Orzeszki Ziemne - jest to lekki przysmak dla wszystkich, którzy dbają o linię i dobre samopoczucie. Pyszny smak, bez żadnych zbędnych dodatków, to ich cecha charakterystyczna.

Mieszanka Studencka - to wysokoenergetyczna przekąska polecana przy dużym wysiłku fizycznym i umysłowym. Idealna przekąska, nie tylko dla studentów.

Produkt Vendingowy na 1 sprężynę.

  Wyróżniki tych produktów to:
 • Brak dodatku soli
 • Zawierają tylko naturalnie występujące cukry
 • Opakowanie 40g

Salatini Snaxy wielozbożowe

To innowacja w kategorii przekąsek w Polsce, stanowiąca alternatywę dla tradycyjnych produktów w tym segmencie. Receptura produktów spełnia wymagania „ustawy sklepikowej”. Salatini Snaxy Wielozbożowe to idealny przysmak do szybkiego schrupania w ciągu dnia, o charakterystycznym, pofalowanym kształcie. Jest doskonały dla wszystkich, którzy dbają o to, aby czuć się lekko. To jednocześnie znakomita przekąska dla dzieci i młodzieży szkolnej, ponieważ produkty spełniają wszystkie wymagania określone w ustawie regulującej sprzedaż produktów spożywczych w szkołach. Produkty z portfolio Salatini Snaxy charakteryzują się niską zawartością soli i nie mają w składzie dodatku cukru, a przy tym doskonale smakują.

  Dostępne smaki:
 • słodka papryka
 • zielona cebulka
.

Format opakowania: torebka 30 g.

SALATINI PRETZEL CHIPS

To słona przekąska nowej generacji, będąca alternatywą dla tradycyjnych produktów w tej kategorii. Salatini Pretzel Chips to ultra cienkie i ultra chrupiące chipsy preclowe, wyprodukowane przy zastosowaniu innowacyjnej technologii. Charakteryzują się niską zawartością soli, a przy tym doskonale smakują! Nowoczesny charakter produktu podkreśla szata graficzna opakowania, dopasowana do obecnych trendów.

Salatini Pretzel Chips to idealny przysmak do schrupania w ciągu dnia: w drodze, w domu czy w pracy. To jednocześnie doskonała przekąska dla dzieci i młodzieży szkolnej, ponieważ spełnia wszystkie wymagania określone w ustawie regulującej sprzedaż produktów spożywczych w szkołach.

Format opakowaniatorebka 40 g.

Paluszki Lubella

Chrupiąca przekąska dla każdego. Jeśli nie wyobrażasz sobie spotkania z przyjaciółmi bez smakowitych przekąsek – Paluszki Lubella będą dla Ciebie idealne. Natures to zupełnie nowa jakość chrupania. Zakręcony kształt to idealna propozycja dla tych, którzy nie lubią nudy. Dzięki wygodnemu, stojącemu opakowaniu z łatwym otwieraniem, doskonale sprawdzą się też w podróży. Możesz zabrać swoją chrupiącą przekąskę, gdzie tylko zechcesz. Wyjątkową chrupkość i smak zawdzięczają tradycyjnej metodzie wypieku oraz naturalnym składnikom i starannie dobranym przyprawom. Chrup ze smakiem – wybierz Paluszki Lubella!

Dostępne smaki: z solą morską, z sezamem, z cebulką i serem.

Format opakowania: torebka  70 g.

Ciastka Kubuś

Pyszne i zdrowe, słodkie przekąski, przygotowane z najwyższej jakości składników. Do wyboru mamy herbatniki maślane, herbatniki szkolne oraz zbożowe tabliczki czekoladowe.

Herbatniki maślane są niezwykle kruche i delikatne. W składzie znajdziemy mleko, masło i zboża – to idealna i zdrowa kombinacja. Z pewnością przypadną do gustu najmłodszym smakoszom.

Herbatniki szkolne są idealne do plecaka i na drugie śniadanie. Zabawne kształty, niewielka paczuszka… idealne do plecaka i na drugie śniadanie. Skład herbatników szkolnych spełnia wszystkie wymagania określone w ustawie regulującej sprzedaż produktów spożywczych w szkołach.

Tabliczki Choco uformowane zostały na kształt czekoladowej tabliczki. Dodatkowo, pachną i smakują jak najprawdziwsza czekolada. Są od niej jednak zdrowsze, gdyż wypiekane aż z 8 rodzajów zbóż, dzięki czemu stanowią źródło cennych witamin i błonnika.

Format opakowania: 50g, 32g, 30g.