Luce x2

Najnowszy automat wolno stojący, wydający szeroką gamę gorących i zimnych napojów. Łączy w sobie cztery systemy przygotowywania napojów: SpeedMix (instant) i PressoBean (espresso) dla gorących napojów, SPAQA PostMix z użyciem syropów oraz SPAQA Speer Mix z użyciem produktów instant dla napojów zimnych. Wyposażony jest w unikalną klawiaturę w postaci 24 podświetlanych kwadratów o wielkości 5 cm na 5 cm. Automat posiada dwie niezależne wieże, mieszczące w sobie do 800 kubków o dwóch różnych pojemnościach. Dostosowujące się stanowisko wydawania kubków: 70-73-78-80 mm. To urządzanie ma wiele możliwości obsługi klienta, jednocześnie jest łatwy w obsłudze przez operatora.

specyfikacja
Caffe Europa

Caffe Europa to najnowsze, atrakcyjne urządzenie z grupy automatów wolno stojących. Do wyboru ma aż 16 opcji z możliwością skomponowania napojów, które trafią w każdy gust. Wraz z nowym wzornictwem, prezentuje innowacje, które podnoszą jakość wydawanych napojów.

specyfikacja
Canto

Urządzenie łączące elegancje i prostotę stylu. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, oferuje najwyższej jakości napoje, począwszy od typowego włoskiego espresso, aż po mleczne i kremowe cappuccino oraz czekoladę. Opcjonalnie, w wersjo Canto Dual Cup, napoje mogą być wydawane w kubeczkach w dwóch pojemnościach - 180 lub 300 ml.

specyfikacja
Kikko Max

To nowoczesne urządzenie charakteryzujące się eleganckim wyglądem i prostą obsługą. Wyposażone jest w przyjazny dla użytkownika panel z możliwością bezpośredniego wyboru 16 rodzajów napojów. Przeznaczone do miejsc o średnim i dużym zapotrzebowaniu na napoje. Dodatkową zaletą automatu Kikko Max jest możliwość współpracy z automatem Snakky Max lub Rondo, oferujących równie szeroki dostęp do napojów chłodzących i przekąsek. Wszytko przy wykorzystaniu jednego systemu płatności.

specyfikacja
XS Grande

To elegancki, funkcjonalny i zaopatrzony w energooszczędne oświetlenie diodowe zautomatyzowany ekspres do kawy i innych napojów gorących. Perfekcyjny wymiar w sektorze table-top, który doskonale sprawdzi się w biurze, kantynie, czy w kąciku kawowym na stacji paliw. Intuicyjna obsługa zarówno po stronie użytkownika, jaki i konsumenta. W wersji Espresso, dzięki najnowszemu zaparzaczowi umożliwia przygotowanie doskonałej kawy nawet z 15 gram świeżo zmielonej kawy. Kawomaty dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej.

specyfikacja