Naszą misją jest dystrybucja markowych produktów spożywczych, najbardziej cenionych przez konsumentów poprzez automaty sprzedające.

Urządzenia te zlokalizowane są na terenie szkół, uczelni, biur oraz fabryk. Można je znaleźć także na dworcach, lotniskach oraz w szpitalach. Wszędzie tam, gdzie można zaspokoić potrzeby konsumentów.

Proponujemy różne formy współpracy. Dopasowujemy ofertę do lokalizacji oraz zapewniamy usługę opartą na pełnym dostępie do napojów gorących, napojów oraz przekąsek, nawet przez 24 godziny, bez angażowania personelu klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć profesjonalny i niezawodny serwis bieżący i techniczny, gwarantujący ciągłość pracy urządzeń i dostępność produktów. Dbamy także o należyty standard higieniczny samych urządzeń oraz ich otoczenia.

Nasze usługi opieramy na niezawodnych automatach renomowanych producentów, dobierając ich parametry pod kątem możliwości i potrzeb klienta. Stwarzamy szerokie możliwości rozliczeń gotówkowych i bezgotówkowych opartych na najnowszych technologiach.

 Pragniemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, spełniając oczekiwania zarówno klientów, jak i konsumentów. Wspólnie z naszymi Autoryzowanymi Operatorami Vendingowymi staramy się spełniać swoją rolę jak najlepiej. O szczegóły pytaj naszych Regionalnych Koordynatorów ds. Vendingu.