Tymbark Colove – KOLABO OWOCÓW I COLA – wyjątkowa nowość w ofercie Maspex Vending!

2022-05-26
800

Konsumenci kupujący napoje w automatach chętnie sięgają po orzeźwiające napoje gazowane, ale równie chętnie poznają nowości. Tymbark po sukcesie linii napojów gazowanych odpowiada na kolejne oczekiwania konsumentów, ale także operatorów vendingowych przedstawiając nowość – najlepsze połączenie modnych smaków owocowych z klasycznym smakiem napojów typu cola.

Tak powstał wyjątkowy Tymbark Colove w trzech wariantach smakowych – Colove o smaku mango, Colove o smaku wiśni oraz Colove o klasycznym smak coli. Oryginalny smak i słodycz napoje zawdzięczają recepturze zawierającej 20% soku owocowego, co niesie za sobą kolejną zaletę, tj. niższą stawkę VAT. Jak przystało na napoje Tymbark – pod zawleczkami konsumenci znajdą kultowe i lubiane hasełka.

Najważniejszą zaletą nowości od Tymbarka jest format opakowania, tj. aluminiowa puszka „standard / basic” 330ml, która jest nie tylko najbardziej ekologicznym opakowaniem, ale także formatem najbardziej oczekiwanym w vendingu. Tymbark Colove 330 ml to idealna propozycja do sprzedaży w automatach każdego typu. Colove sprawdzi się zarówno w maszynach typu glassfront, gdzie zaletą będzie dwustronna etykieta, jak również w nadal powszechnie stosowanych „puszkowcach” bez jakichkolwiek przeróbek.

Produkt jest już dostępny w naszej ofercie (obecnie tylko dla rynku Vending). Po więcej informacji zapraszamy do systemu zamówień: zamowieniaven.maspex.com