TYMBARK LEMONIADA – LETNIA NOWOŚĆ!

2021-06-04
800
286

Napoje dostępne w puszce 330ml w tzw. formacie “base” są niekwestionowanym liderem rynkowym zarówno w kanale tradycyjnym, jak również w vendingu.

Wiemy, jak ważny i perspektywiczny jest ten format opakowania szczególnie w vendingu, dlatego postanowiliśmy poszerzyć ofertę napojów o nowość – Tymbark LEmoniada gazowana.
Tymbark LEmoniada to lekki i orzeźwiający napój na bazie owoców cytrusowych. Dzięki dodatkowi soków z mango i arbuza, czyli dwóch najbardziej topowych smaków tego lata, sprawia, że napoje smakują jeszcze lepiej! Mango to nic innego jak słoneczny uśmiech lata, natomiast arbuz przyniesie orzeźwienie nawet w najbardziej upalny dzień. Dodatkową zaletą jest skład LEmoniady gazowanej – bez konserwantów, barwników, dodatku cukru i/lub słodzików. Produkt spełnia wymogi tzw. “ustawy sklepikowej”.

Dołożyliśmy również starań, aby opakowanie było najlepiej widoczne w automatach, dlatego puszka posiada nowoczesny i rzucający się w oczy design. Wychodząc naprzeciw potrzebom vendingu zastosowaliśmy dwustronną etykietę, przez co zwiększyliśmy widoczność nazwy produktu nawet w sytuacji jego obrócenia na sprężynie.

Tymbark LEmoniada sprawdzi się zarówno w szkole, w pracy jak i podczas podróży!

pobierz załącznik