Luce x2

Najnowszy automat wolno stojący, wydający szeroką gamę gorących i zimnych napojów. Łączy w sobie cztery systemy przygotowywania napojów: SpeedMix (instant) i PressoBean (espresso) dla gorących napojów, SPAQA PostMix z użyciem syropów oraz SPAQA Speer Mix z użyciem produktów instant dla napojów zimnych. Wyposażony jest w unikalną klawiaturę w postaci 24 podświetlanych kwadratów o wielkości 5 cm na 5 cm. Automat posiada dwie niezależne wieże, mieszczące w sobie do 800 kubków o dwóch różnych pojemnościach. Dostosowujące się stanowisko wydawania kubków: 70-73-78-80 mm. To urządzanie ma wiele możliwości obsługi klienta, jednocześnie jest łatwy w obsłudze przez operatora.

specyfikacja
Caffe Europa

Caffe Europa to najnowsze, atrakcyjne urządzenie z grupy automatów wolno stojących. Do wyboru ma aż 16 opcji z możliwością skomponowania napojów, które trafią w każdy gust. Wraz z nowym wzornictwem, prezentuje innowacje, które podnoszą jakość wydawanych napojów.

specyfikacja
Canto

Urządzenie łączące elegancje i prostotę stylu. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, oferuje najwyższej jakości napoje, począwszy od typowego włoskiego espresso, aż po mleczne i kremowe cappuccino oraz czekoladę. Opcjonalnie, w wersjo Canto Dual Cup, napoje mogą być wydawane w kubeczkach w dwóch pojemnościach - 180 lub 300 ml.

specyfikacja
Kikko Max

To nowoczesne urządzenie charakteryzujące się eleganckim wyglądem i prostą obsługą. Wyposażone jest w przyjazny dla użytkownika panel z możliwością bezpośredniego wyboru 16 rodzajów napojów. Przeznaczone do miejsc o średnim i dużym zapotrzebowaniu na napoje. Dodatkową zaletą automatu Kikko Max jest możliwość współpracy z automatem Snakky Max lub Rondo, oferujących równie szeroki dostęp do napojów chłodzących i przekąsek. Wszytko przy wykorzystaniu jednego systemu płatności.

specyfikacja
wys. 178 cm, szer. 56 cm, gł.120 cm
220 V, 50 Hz moc 1,8 kW
ciśnienie 1 - 8 bar
x 620
126 kg
0,10 zł do 5 zł wydawanie reszty
XS Grande

To elegancki, funkcjonalny i zaopatrzony w energooszczędne oświetlenie diodowe zautomatyzowany ekspres do kawy i innych napojów gorących. Perfekcyjny wymiar w sektorze table-top, który doskonale sprawdzi się w biurze, kantynie, czy w kąciku kawowym na stacji paliw. Intuicyjna obsługa zarówno po stronie użytkownika, jaki i konsumenta. W wersji Espresso, dzięki najnowszemu zaparzaczowi umożliwia przygotowanie doskonałej kawy nawet z 15 gram świeżo zmielonej kawy. Kawomaty dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej.

specyfikacja
Luce X Snac

Najnowszy automat z podajnikami sprężynowymi służący do sprzedaży produktów pakowanych, takich jak napoje, słodycze i przekąski. Nowatorskie rozwiązania systemu „flexspir" pozwalają na sprzedaż produktów o różnej szerokości opakowania, nawet takich do 30 cm. Urządzenie charakteryzuje się podwyższoną pojemnością, dzięki możliwości konfiguracji dziewięciu sprężyn na każdej z siedmiu półek. Może pracować w zestawie z automatem do gorących napojów przy użyciu jednego systemu płatności.

specyfikacja
Samba

To urządzenie o nowoczesnej formie, pasujące do niemal każdej lokalizacji. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii (ekologiczny zespół chłodniczy i oświetlenie panelami LED), Samba nie tylko ustala wysoki poziom ekspozycji towarów ale również oszczędza energię. Szeroka półka z ośmioma sprężynami zapewnia najwyższą wydajność w tej klasie urządzeń. Doskonale sprawdzi się w zestawie z  automatem do napojów gorących Canto, stanowiąc stylistycznie idealne połączenie.

specyfikacja
Zestawy automatów

Stawiamy na różnorodność naszych automatów po to, by jak najlepiej dopasować się do wymagań klientów. Dla zapewnienia dostępu do napojów i przekąsek możliwie najliczniejszej grupie konsumentów, stosujemy zestawy urządzeń, dostarczające optymalny asortyment. W zależności od oczekiwań, możliwości i charakteru lokalizacji przygotowujemy także eleganckie stanowiska sprzedaży automatycznej. Punkty takie możemy dopasować do otoczenia zarówno wewnątrz i na zewnątrz budynku, jak i w przestrzeni publicznej. Zawsze wspólnie z klientem szukamy rozwiązań, spełniających jego oczekiwania.

specyfikacja